W zakresie ginekologii oferujemy Państwu szeroką gamę usług, obejmującą zarówno proste badania kontrolne, jak i działania profilaktyczne.

Wiemy jak bardzo liczy się zdrowie, dlatego zachęcamy wszystkie kobiety do przeprowadzenia regularnych badań profilaktycznych. Szczególnie ważnym i zarazem prostym badaniem jest badanie cytologiczne. Służy ono profilaktyce i wykrywaniu stanów przednowotworowych i raka inwazyjnego szyjki macicy. Umożliwia również stwierdzenie zmian zapalnych pochwy oraz ocenę hormonalną cyklu miesiączkowego. Cytologię należy wykonywać co 1 – 2 lata, a to z kolei jest zależne od wieku, przyjmowanych leków i wskazań medycznych.

USG dla kobiet

W ginekologii i położnictwie USG jest najważniejszym badaniem diagnostycznym i co ważne całkowicie pozbawionym działań ubocznych. W swoim gabinecie korzystam z wysokiej klasy aparatu, najnowszej generacji.

Wykonując te badana w swoim gabinecie wiem, jak ważnym są narzędziem diagnostycznym.

W ginekologii pozwalają wykrywać mięśniaki, torbiele, polipy, endometriozę i inne choroby. Mogę stosować badania przepływów naczyniowych dla lepszej oceny zmian w jajnikach i macicy.

W położnictwie umożliwiają bardzo wczesne wykrycie ciąży, sprawdzenie prawidłowego rozwoju dziecka. Badanie 3D/4D live pozwala zobaczyć twarzyczkę dziecka przed jego narodzeniem i dokładniej ocenić płeć.
!Do tego badania trzeba się przygotować wypijając przez trzy dni przed badaniem po 1,5 litra wody!

Takie badanie pozwala też wcześniej wykryć niektóre wady płodu.
W przypadkach koniecznych mogę wykonać badania przepływów pępowinowych dla oceny stanu dziecka.

Wyniki wykonanych przeze mnie badań USG przekazuję w formie zdjęć i zapisu na płytach DVD lub pendrive.